21white

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serdecznie Zapraszamy

cennik5

 

promocje

Club21 to lokal dla ludzi w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach, ceniących sobie dobrą zabawę, luźną atmosferę oraz wysoki standard. Magiczna atmosfera tego miejsca gwarantuje Państwu odpoczynek i relaks po ciężkim dniu, a gra w kręgle może okazać się ukojeniem dla duszy i ciała. Club21 jest miejscem, w którym można spotkać się z rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami i zagrać w kręgle łącząc sport z udaną zabawą. W Clubie istnieje możliwość organizacji każdego typu imprezy: wieczoru kawalerskiego, panieńskiego, imprezy firmowej, konferencji, chrzcin, komunii, urodzin zarówno dla najmłodszych, jak i trochę starszych ;-) …

CLUB21 - Hotel WOJTO***
Wólka Panieńska 21d
22-400 Zamość
e-mail: club21@wojto.pl
tel. 530-199-133

Rezerwacja kręgli wyłącznie pod nr 530-199-133
Grupy zorganizowane, organizacja imprez, rezerwacja lokalu tel. 504-125-421 lub 535-500-455
Nr rachunku: Idea Bank:  95 1950 0001 2006 0041 2055 0002

GODZINY OTWARCIA:
Piątek - Niedziela: 14.00-24.00

CLUB21 - Hotel WOJTO***------Wólka Panieńska 21d------22-400 Zamość------e-mail: club21@wojto.pl------tel. 530-199-133

Regulamin

REGULAMIN KORZYSTANIA Z TORU BOWLINGOWEGO

 1. Regulamin obowiązuje wszystkie osoby grające oraz przebywające w obrębie wyznaczonym do gry.
 2. Każdy z graczy zobowiązany jest do zapoznania się i przestrzegania niniejszego regulaminu.
 3. Zakupienie gry jest jednoznaczne z przyjęciem warunków regulaminu.
 4. Istnieje możliwość rezerwacji toru bowlingowego.
 5. Rezerwacja ulega anulowaniu jeżeli w ciągu 15 minut przed planowanym rozpoczęciem gry nikt nie zgłosi się aby ją odebrać.
 6. Czas trwania gry liczony jest za każdą pełną godzinę zgodnie z obowiązującym cennikiem od momentu uruchomienia zegara niezależnie od tego, kiedy zainteresowani rozpoczną grę. Jeżeli klient zamawia niepełną godzinę sposób naliczenia opłaty jest proporcjonalny do cennika.
 7. Dopuszczalna jednorazowa ilość graczy wynosi 6 osób.
 8. Odpowiedzialność za osoby niepełnoletnie przebywające na terenie Clubu21 ponoszą rodzice lub opiekunowie.
 9. Z toru bowlingowego nie mogą korzystać osoby nietrzeźwe, pod wpływem środków odurzających oraz klienci zakłócający grę innym gościom. Pracownik Clubu21 ma prawo zażądać opuszczenia przez nie torów lub w razie problemów wezwać policję w celu stwierdzenia stanu nietrzeźwości.
 10. Na tor można wejść jedynie w obuwiu zastępczym udostępnianym przez obsługę Clubu21.
 11. Jeżeli z pewnych przyczyn (brak numeracji) nie można dostać obuwia zastępczego decyzję o dopuszczeniu obuwia własnego podejmuje pracownik lokalu. Kategorycznie zabrania się gry w obuwiu typu: buty na wysokim obcasie (szpilki), buty z czarnym spodem gumowym np. pantofle.
 12. Osoby posiadające własne akcesoria bowlingowe (buty, kule) mogą korzystać z nich podczas gry. Club21 nie odpowiada za prywatny sprzęt gości.
 13. Na tor nie wchodzi się z jedzeniem i napojami
 14. Przed rozpoczęciem gry należy upewnić się czy maszyna jest włączona, ustawiła kręgle i świeci się zielone światło oznaczające gotowość urządzenia do gry. Rzucanie kuli na nie przygotowany lub wyłączony tor podlega karze umownej w wysokości 100,00 zł.
 15. Gracz odpowiada za poniesione w czasie gry szkody wynikłe z nieprawidłowego i niezgodnego z regulaminem korzystania z toru np. uszkodzenie monitora, ściany, oświetlenia.
 16. Gracz może rzucać tylko jedną kulą. Kara za nieprzestrzeganie wynosi 100,00 zł.
 17. Kategorycznie zabrania się przekraczania czarnej linii na torze.
 18. W przypadku wszelkich wątpliwości, awarii maszyny, złego ustawienia kręgli lub błędnego naliczenia punktów należy fakt ten zgłosić obsłudze. PROSIMY O NIE WCHODZENIE NA TOR W CELU SAMODZIELNEGO USUNIĘCIA USTERKI. Obsługa lokalu dołoży wszelkich starań, aby usunąć awarię w jak najkrótszym czasie.
 19. W przypadku niestosowania się do zasad regulaminu pracownik ma prawo zatrzymać grę lub w skrajnych przypadkach zakończyć grę bez zwrotu zapłaconej kwoty.
 20. Za wszelkie uszkodzenia spowodowane nieodpowiedzialnym zachowaniem odpowiada osoba, która je spowodowała oraz ponosi koszty ich naprawy.
 21. Club21 nie odpowiada za urazy poniesione w czasie gry, których przyczyną jest nieodpowiedzialne zachowanie graczy lub nieprzestrzeganie regulaminu gry.
 22. Reklamacje uwzględnia się wyłącznie za okazaniem paragonu fiskalnego.
 23. Club21 nie odpowiada za rzeczy i przedmioty gości pozostawione na torze bowlingowym.
 24. Club21 zastrzega sobie prawo do interpretacji powyższego regulaminu.
Open
SSL Certificates